website maker

Sztuczna inteligencja i deep learning

Od wielu lat tworzymy przełomowe rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, analityki obrazu, transkodingu czy analizy Big Data. Stale rozwijamy nasze oprogramowanie, dzięki ciągle implementowanym innowacjom, rozwiązujemy problemy z którymi nasza konkurencja nie potrafi się uporać.

Minimum 32kbps


Skuteczne przesyłanie obrazu w jakości HD już przy łączu 32kbps.

40x wyższa wydajność

40x wyższa wydajność pracy w porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi.

Oszczędność 85% kosztów

Do 85% niższe koszty związane z infrastrukturą sprzętową oraz obsługą instalacji.

Niemal stuprocentowa skuteczność analizy

Skuteczność analizy waha się w przedziale od 96% do 99% w zależności od analizowanej sceny i rodzaju modułu analitycznego.

Zobacz jak działa nasza sieć neuronowa w praktyce.

Mechanizmy klasyfikacyjne ecVision oparte są w pełnym zakresie o sztuczną inteligencję. Dzięki temu skuteczność analizy waha się pomiędzy 96% a 99%, w zależności od poszczególnych scen.

Nasza technologia to kilka uzupełniających się podsystemów.

Każdy z podsystemów, oraz większość poszczególnych modułów, może funkcjonować osobno. Dzięki temu, oprócz dostarczania kompletnego oprogramowania z interfejsem dla użytkowanika końcowego, możemy również dostarczać dane dla programów nadrzędnych.

Restowe API pozwala nam na bardzo prostą i wygodną integrację z systemami zewnętrznymi. 


W ecVision myślimy nieszablonowo. Jeśli potrzebujesz rozwiązania szytego na miarę, stworzymy oprogramowanie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Większość naszych produktów ma budowę modułową. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci dokładnie te funkcjonalności, których w danym momencie potrzebujesz. W przyszłości, możesz rozbudować swój system na przykład o dodatkowe funkcje analityczne. Integracja z oprogramowaniem zewnętrznym, również jest bardzo prosta.