free amp template

Zapoznaj się z naszymi produktami


Dlaczego warto wybrać nasze oprogramowanie?

Nasz system można zainstalować na komputerze klasy PC (architektura x86). Dostępna jest również wersja na architekturę ARM.


Dostęp do systemu uzyskujemy poprzez okno przeglądarki – tym samym, możemy korzystać ze wszystkich funkcji systemu za pośrednictwem dowolnego urządzenia z przeglądarka internetową.


Niezwykle wysoka wydajność (do 40x większa niż w konkurencyjnych rozwiązaniach) pozwala na wykorzystanie znacznie słabszego sprzętu – co przekłada się bezpośrednio na znaczące ograniczenie kosztów.


Współpracujemy z każdą kamerą IP, a przy zastosowaniu dedykowanego rejestratora, również za kamerami analogowymi. Wspieramy standardy ONVIF C, S i G oraz PSIA i Modbus.


Ponad 20-krotna oszczędność, niezbędnej do przechowywania plików wideo, przestrzeni dyskowej, jest możliwa przez wykorzystanie naszego autorskiego kodeka wideo.


Jesteśmy w stanie przesyłać obraz w jakości HD już przy łączu 32kbps.


Stale rozwijamy nasze oprogramowanie, zapewniamy wsparcie zarówno techniczne jak i programistyczne.


Użytkownicy naszych rozwiązań

Zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów wdrożeniowych.
Nasze oprogramowanie wykorzystywane jest w ponad 20 krajach na świecie.

Najczęściej stosowane moduły

Mobirise

Rozpoznawanie Twarzy

Profesjonalne narzędzie do rozpoznawania twarzy. Określa płeć, wiek oraz emocje. Jako jedyna technologia na świecie jest w stanie rozpoznać twarz częściowo zasłoniętą np. czarnymi okularami lub kominiarką.

Mobirise

Klasyfikacja Obiektów

W pełni inteligentna klasyfikacja obiektów - ponad 80 dostępnych klas, możliwość douczenia sieci neuronowej o kolejne. Klasyfikacja działa również w termowizji.

Mobirise

Rozpoznawanie Tablic Rejestracyjnych

Niezwykle szybkie i dokładne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych. Nie wymaga specjalistycznych kamer oraz ściśle określonego kąta patrzenia kamery.

Mobirise

Transkoding

Oparty o własne, patentowane obecnie kodeki wideo, pozwala na przesyłanie obrazu w jakości HD już przy 32kbps.
Jednocześnie ponad 21x oszczędność niezbędnej do zapisu przestrzeni dyskowej.

Mobirise

ecVision Monitoring

Rozbudowana platforma monitoringu wizyjnego z możliwością integracji z zewnętrznymi systemami alarmowymi i budynkowymi oraz obsługą zdarzeń i raportów

Mobirise

Mapy Ciepła

Narzędzie analityczne pozwalające na generowanie rozbudowanych raportów dotyczących natężenia i ścieżek przemieszczania się obiektów w obrębie wielu kamer oraz wizualizacji tych danych w czasie rzeczywistym.

Skontaktuj się z nami, chętnie zaprezentujemy Ci możliwości ecVision.

Udostępnimy Ci również zdalny serwer testowy lub dostarczymy urządzenie testowe z naszym oprogramowaniem.

Ponad 30 modułów analitycznych

Zaawansowane moduły analizy wideo, pozwalają zminimalizować fałszywe alaramy przy wykrywaniu wszystkich prawdziwych zdarzeń. Możemy liczyć, rozpoznawać, i klasyfikować obiekty. Widzimy zarówno pozostawione jak i skradzione przedmioty. 

Uniwersalny framework

ecVision to nie tylko monitoring wizyjny. Za pomocą naszego uniwersalnego framworka, możemy dokonywać analizy dowolnych danych.  

Mobirise

OCR z fukncją czytania metadancyh

Nasz OCR potrafi rozpoznawać wielostronnicowe dokumenty zmiennoformatowe. Można dzięki temu uzyskać w pełni autoamatyczny obieg dokumentów, np. poprzez automatyczne księgowanie faktur.

Rozbudowane narzędzia analityczne

Analiza wideo nie kończy się na ochronie. Dzięki wielu funkcjom agregacji i analizy zdarzeń generowanych przez system, mamy dostęp do pełnego przekroju danych. I to wszystko z poziomu platformy ecVision Monitoring.


Szukasz rozwiązania szytego na miarę?

Powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania.
Analiza przedprojektowa, pozwala zbadać jakie dokładnie funkcjonalności są Ci potrzebne. Być może, nie trzeba tworzyć od podstaw nowego oprogramowania, a wystarczy wprowadzić drobne zmiany do już istniejących modułów.
Innowacja i skuteczność.
Niezależnie od tego, czy budujemy system od nowa czy też modyfikujemy już istniejące moduły z naszej oferty, zawsze dostarczamy w pełni funkcjonalne narzędzie analityczne. Jednocześnie, w dowolnym momencie, możliwe jest dołożenie dodatkowych funkcjonalności, tak by w przypadku rozwoju technologii czy szerszego zastosowania danego rozwiązania, Twój czas i pieniądze nie zostały stracone.
Wydajność to realna oszczędność.
W kwestii wydajności nie idziemy na kompromisy. Wiemy, że oszczędność mocy obliczeniowej oraz przestrzeni dyskowej przekłada się wprost na cenę niezbędnej dla systemu infrastruktury. Dzięki naszemu oprogramowaniu jesteś w stanie obniżyć koszty sprzętowe i ludzkie nawet o 85%. W wielu przypadkach nie będziesz również musiał inwestować w nowy sprzęt, postaramy się wykorzystać maksymalnie dużo z Twoich obecnych zasobów.