free portfolio website templates

Kreatywność, wiedza, doświadczenie.
Sztuczna inteligencja to nasz żywioł!


Historia naszej firmy sięga lat ’90. Od samego początku, zajmowaliśmy się kwestiami związanymi z przetwarzaniem obrazu. Z biegiem lat, opracowaliśmy swoją własną, unikalną sieć neuronową, która pozwala na niespotykaną dotąd skuteczność analizy obrazu, a jej wydajność sprawia, że możemy z niej korzystać na sprzęcie pozostającym w zasięgu cenowym każdego użytkownika.

Do naszego oprogramowania nie wykorzystujemy elementów pochodzących od firm trzecich. Gwarantuje to stabiliność pracy, niezawodność i natychmiastowe wsparcie techniczne 24/7.

Janusz Poloczek
Prezes Zarządu

Od ponad 20 lat, rozwijamy technologię analizy obrazu opartą o naszą własną, unikalną sieć neuronową i deep learning. Dzięki bogatemu doświadczeniu w obszarze AI, stworzyliśmy uniwersalny framework pozwalający analizować nie tylko wideo czy obrazy, ale również dźwięk czy Big Data.

Rafał Rotblum
Dyrektor Handlowy

W ecVision jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeśli potrzebujesz rozpoznawać lub klasyfikować nietypowe obiekty, skontaktuj się z nami. Niezależnie od tego czy będą to zwierzęta, jabłka czy na przykład dźwięki, stworzymy dla Ciebie skuteczne i wydajne narzędzie.

Nasz zespół

O sile firmy decyduje przede wszystkim zgrany zespół. ecVision to polska firma, której trzon stanowi międzynarodowe grono ekspertów z zakresu sztucznej inteligencji, przetwarzania obrazu oraz bezpieczeństwa, którzy swoje doświadczenie zbierali w takich firmach jak Boeing czy NASA.

Mobirise

Siedziba i biuro główne ecVision mieści się w Polsce. 

Nasz zespół to ponad 30 osób w 5 lokalizacjach na świecie.


Nasi partnerzy

Dzięki szeroko zakrojonej współpracy z naszymi partnerami, dostarczamy kompleksowe rozwiązania, obejmujące software, hardware oraz wykonastwo i instalację.